Galeri

Stilinizi Yıldızlar Belirliyor!

Güncellenme tarihi:
BOĞA

Güzel olana hayranlığı, çok az kişi Boğa kadar iyi dile getirebilir. Venüs'ün etkisindeki Boğa, Erdem’in siyah saten kabanındaki jet nakışından veya genç bir yabancının Ingres portrelerinden fırlamışa benzeyen kaşlarından etkilenebilir. Detaya düşkünlükleri göz önüne alınırsa, Miuccia Prada, Nicolas Gesquiere, Dries van Noten ve Christopher Bailey gibi tasarımcıların bu burca ait olmaları hiç de şaşırtıcı değildir. Görünüşe önem verirler. Tahrik etmekten çok yatıştırıcıdırlar.

Bu stilin en iyi örnekleri Audrey Hepburn, Sophia Coppola ve Penelope Cruz'dur. Güzellik malzemeleriyle dolup taşan bir banyoları vardır. Burberry'nin yeni makyaj setini ilk kapışanlar onlardır. Giysiyle tıklım tıklım dolu bir gardırop Boğa'nın rafine ve en iyiyi hedefleyen yaşam tarzının göstergesidir. Gardırobu, kırmızının zengin paleti (Lanvin'in kırmızı kalem eteği mesela), siyah ve beyazdan oluşan bluz, pantolon ve etekler, kokteyl ve gece elbiseleri, zaman zaman da bir sürü incik boncukla süslediği ciddi döpiyeslerden oluşur. Hesabını bilir, bu yüzden bilinen moda markalarına yatırım yapar. Ancak zaman zaman çılgınlık yapıp taklitlere de şans verir.
Yayın tarihi: 04.03.2015
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.