Mahmure

Galeri

Moda

Şimdi deri zamanı

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
Seksi deri cazibesi
Derinin geri dönüşünün sinyalleri çok önceden verilmeye başlanmıştı. Geçen sezonlardan kalan deri ceketlerimizi derinlerden çıkarmanın zamanı artık geldi. Yves Saint Laurent baştan aşağıya deri kıyafetler ve tulumlar tasarlarken, Miyake deriyi uzun eteklerde ve kırmızı olarak kullanmayı tercih ediyor. Jean-Charles Castelbajac ise omuzlarda ek parçalarla, daha kısa etekler ve fermuarlarla kullanıyor deriyi. Renk ise yine kırmızı… Özellikle belirtmeliyiz ki Jean Paul Gaultier’in bu kahverengi deri paltosu, derinin çekiciliğini tüm çıplaklığıyla vurguluyor!
39996
YORUMLAR

Ben gerçekten bu modanın yaptığı saçmalıkları anlamıyorum. Yoksa ünlü birkaç kişinin yaptıklarını mı desem. Bizzat deri ve kürk yapımı giysilere karşıyım. Onlar için ne kadar hayvan öldürülüyor bileniniz varmı? Cotton un suyu mu çıktı. Deri ve kürk giyenlerin derilerini yüzüp çanta yapıp takasım geliyor.

Kedicik 09.09.2009 17:28:19
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.