Galeri

Şık bir iş kadını olmanın altın anahtarları

Güncellenme tarihi:
Aksesuar faktörünü unutmamak lazım
Aksesuar seçimi bir kıyafetin karakterini tamamen değiştirebilir. Mesela inci kolyeler tıpkı jeanler gibidir. Jeanler gardıropların, incilerse mücevher dünyasının hayat kurtarıcılarıdır. Kalın kemerler ise vücut proporsiyonunuzu orantılamak için anahtar parçalardan. Yüksek topuklu ayakkabıları da unutmamak gerekir; altına giyildikleri birçok kıyafete asalet katabilir. Yeter ki doğru ayakkabıyı seçin.
Yayın tarihi: 16.04.2014
116108
YORUMLAR

arkadaş yaralı galiba. şimdi herkes çalışıyor ama böyle şeyler yapmıyor

sibel 27.10.2009 18:18:27

şık bir iş kadını olmanın yolu, teşhirci olucaksın, göğüs, bacak, kalça göstericeksin, dar giyeceksin, ilgi çekici harekeler yapıcaksın, konuşurken çok nazik ve canım cicimli konuşucaksın, samimi olduğun erkek iş arkadaşların olucak, onlarla heryere gidebileceksin, derdini paylaşıcaksın ki derman olsunlar işyerinde çok kibar olucaksın. böyle yaparsan kimse seni tutamaz. çağdaş, ilerici, kariyer de yapan, herşeyi de yapan ideal iş kadını olursun. ama evde kocan veya evin ihtiyarı birşey isteyince veya ilgi isteyince içindeki pisliği ortaya 

teşhir 27.10.2009 17:43:13
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.