Mahmure

Galeri

Moda

Şık bir iş kadını olmanın altın anahtarları

Güncellenme tarihi:
Siyah ve beyaz
Siyah ve beyaz birlikteliği her sezonda karşımıza çıkıyor, fakat bu ikili 2009-2010 Sonbahar – Kış sezonunda çok daha ön planda. Özellikle ofis için ideal olan bu renkler her ortama kolaylıkla uyum sağlar. Bulunduğunuz mekanda göze batmak istemediğinizde ilk tercihlerinizden biri olabilir. Üstelik sadece aksesuar değişikliği ile gece şık bir yemek için de tartışmasız iyi bir alternatiftir.
Yayın tarihi: 16.04.2014
115760
YORUMLAR

arkadaş yaralı galiba. şimdi herkes çalışıyor ama böyle şeyler yapmıyor

sibel 27.10.2009 18:18:27

şık bir iş kadını olmanın yolu, teşhirci olucaksın, göğüs, bacak, kalça göstericeksin, dar giyeceksin, ilgi çekici harekeler yapıcaksın, konuşurken çok nazik ve canım cicimli konuşucaksın, samimi olduğun erkek iş arkadaşların olucak, onlarla heryere gidebileceksin, derdini paylaşıcaksın ki derman olsunlar işyerinde çok kibar olucaksın. böyle yaparsan kimse seni tutamaz. çağdaş, ilerici, kariyer de yapan, herşeyi de yapan ideal iş kadını olursun. ama evde kocan veya evin ihtiyarı birşey isteyince veya ilgi isteyince içindeki pisliği ortaya 

teşhir 27.10.2009 17:43:13
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.