Galeri

Şık bir iş kadını olmanın altın anahtarları

Güncellenme tarihi:
Beyaz gömlekler
Herhangi bir kadına işyerinde giymek için en ideal giysi nedir diye sorsanız, kuşkusuz beyaz gömlek diyecektir. Sadece ofis için değil, günlük hayatımızda da vazgeçilmezimiz. Başka bir deyişle, her kadının dolabında mutlaka olması gereken 10 parçadan biridir beyaz gömlekler. Altına bir kalem etek giydiğinizde seksi ve şık, bir kot pantolon giydiğinizde spor ve şık olursunuz. Beyaz gömlekler için ofis gardırobunun ‘küçük siyah elbiseleri’ diyebiliriz.
Yayın tarihi: 16.04.2014
116069
YORUMLAR

arkadaş yaralı galiba. şimdi herkes çalışıyor ama böyle şeyler yapmıyor

sibel 27.10.2009 18:18:27

şık bir iş kadını olmanın yolu, teşhirci olucaksın, göğüs, bacak, kalça göstericeksin, dar giyeceksin, ilgi çekici harekeler yapıcaksın, konuşurken çok nazik ve canım cicimli konuşucaksın, samimi olduğun erkek iş arkadaşların olucak, onlarla heryere gidebileceksin, derdini paylaşıcaksın ki derman olsunlar işyerinde çok kibar olucaksın. böyle yaparsan kimse seni tutamaz. çağdaş, ilerici, kariyer de yapan, herşeyi de yapan ideal iş kadını olursun. ama evde kocan veya evin ihtiyarı birşey isteyince veya ilgi isteyince içindeki pisliği ortaya 

teşhir 27.10.2009 17:43:13
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.