Galeri

Şık bir iş kadını olmanın altın anahtarları

Güncellenme tarihi:
Hırkalar
Kış aylarında en büyük yardımcımız sıcacık bir hırka... Bir tişörtün üzerine bile giyildiğinde görüntüyü tamamen değiştirir. Hem şık hem de rahat kullanımıyla ofis hayatının gözbebeği parçasıdır. Hırkalar yeni sezonda çeşitli alternatiflerle karşımıza çıkıyor. Tarzları detaylarda gizli olan bu hırkaları kalem eteklerin, kumaş pantolonların ya da elbiselerin üzerine rahatlıkla giyebilirsiniz. Küçük bir tüyo: Sezonun en gözde hırkaları, karşımıza sıkça çıkacağını düşündüğümüz kalın kemerlerle kullanırsanız, çok daha ince görünürsünüz.
Yayın tarihi: 16.04.2014
116050
YORUMLAR

arkadaş yaralı galiba. şimdi herkes çalışıyor ama böyle şeyler yapmıyor

sibel 27.10.2009 18:18:27

şık bir iş kadını olmanın yolu, teşhirci olucaksın, göğüs, bacak, kalça göstericeksin, dar giyeceksin, ilgi çekici harekeler yapıcaksın, konuşurken çok nazik ve canım cicimli konuşucaksın, samimi olduğun erkek iş arkadaşların olucak, onlarla heryere gidebileceksin, derdini paylaşıcaksın ki derman olsunlar işyerinde çok kibar olucaksın. böyle yaparsan kimse seni tutamaz. çağdaş, ilerici, kariyer de yapan, herşeyi de yapan ideal iş kadını olursun. ama evde kocan veya evin ihtiyarı birşey isteyince veya ilgi isteyince içindeki pisliği ortaya 

teşhir 27.10.2009 17:43:13
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.