Galeri

Şık bir iş kadını olmanın altın anahtarları

Güncellenme tarihi:
Uzun paltolar
Şık olmaya en dışarıdan başlamaya ne dersiniz? Sizi hem soğuktan koruyacak, hem de çok şık görünmenizi sağlayacak olan uzun paltoların bu sezon bin bir çeşidi var. Mağazaları şöyle bir gezmeye çıktığınızda, onlarca farklı renk ve model paltoyla karşılaşabilirsiniz. Ama en ideal olanı arıyorsanız; ister natural tonlarda olsun ister renkli, seçeceğiniz uygun uzunluk diz boyu olmalıdır. Ayrıca palto alışverişinde tercihinizi renkli olanlardan yana da kullanırsanız, koyu iş kıyafetlerinize hareketlilik ve enerji katacağı kesin!
Yayın tarihi: 16.04.2014
116052
YORUMLAR

arkadaş yaralı galiba. şimdi herkes çalışıyor ama böyle şeyler yapmıyor

sibel 27.10.2009 18:18:27

şık bir iş kadını olmanın yolu, teşhirci olucaksın, göğüs, bacak, kalça göstericeksin, dar giyeceksin, ilgi çekici harekeler yapıcaksın, konuşurken çok nazik ve canım cicimli konuşucaksın, samimi olduğun erkek iş arkadaşların olucak, onlarla heryere gidebileceksin, derdini paylaşıcaksın ki derman olsunlar işyerinde çok kibar olucaksın. böyle yaparsan kimse seni tutamaz. çağdaş, ilerici, kariyer de yapan, herşeyi de yapan ideal iş kadını olursun. ama evde kocan veya evin ihtiyarı birşey isteyince veya ilgi isteyince içindeki pisliği ortaya 

teşhir 27.10.2009 17:43:13
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.