Galeri

Miniko Galata'dan seçme tasarımlar!

Güncellenme tarihi:
Miniko bu sezon için tasarımlardan seçmeleri İstanbul Galata'daki dükkanına getirerek tasarıma ve yaratıcılığa önem veren alıcılarıyla buluşturmanın yanı sıra 2014/2015 sonbahar/kış sezonu için de yeni siparişlerini verdi. LosAngeles’da imal edilen el çantaları markası olan Ashlynd'in bayiliğini alan Miniko, Paris'teki Tranoi fuarına katılan Ashlynd'in yeni sezon ürünlerini Türkiye’deki meraklılarıyla buluşturuyor.

Los Angeles bazlı Ashlyn’d clutch’lar akrilik ve ahşap malzemelerden kaliteli işçilik ile üretiliyor, tebeşirli kara tahta, sevimli panda gibi birbirinden ilginç modelleri bulunan Ashlynd çantalar, Nisan ayından itibaren yeni modelleri ile Miniko’da yerini almış olacak.

Yeni sezona yeni markalarını da katarak daha iddialı bir giriş yapmaya hazırlanan Miniko, tüm seçme tasarımlarının yanında önümüzdeki sezonda özellikle müşterileri Ashlynd marka çantalarla tanıştıracak olmanın heyecanını yaşıyor.

Miniko'yu ziyaret etmek ve tasarım ürünleri görmek ve yeni tasarımcılarla tanışmak isterseniz Tarihi Kırım Kilise'sinin hemen alt tarafında Serdar-ı Ekrem caddesi bitip Kumbaracı yokuşunun kestiği noktada bu güzel ve tasarım dükkanla buluşabilirsiniz.

www.pratolyesi.com

Moda Kanalları Editörü: Burcunur YILMAZ
Yayın tarihi: 20.03.2014
11469
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.