Galeri

Günlük giyiminize ışıltı katmanın yolları

Güncellenme tarihi:
Bir kez temel giyiminizi oluşturduktan sonra – kot pantolon ve basit bir tişört – artık kıyafetinize biraz drama eklemenin vakti gelmiş demektir. Bunu yapmanın en iyi yolu da şık ve gösterişli, ama aynı zamanda da tasarım ürünü olan aksesuarlar kullanmaktır.

İlk seçeneklerinizden birkaçı designer broşlar, kolyeler, şallar ve yüzükler olabilir. Siyah ve parlak aksesuarlar çok gösterişli ve aynı zamanda da zarif görüneceğinden, bu tarz parlak taşlı kolye ve broşları tercih edebilirsiniz. Ama arada sırada renkli aksesuarlar kullanmaktan da geri durmayın.

Büyük ve parlak ve glam sahibi olduğu sürece her aksesuarı kullanabilirsiniz. Ama yine de dikkatli olun, fazla abartırsanız rüküş görünebilirsiniz. Bu yüzden takıyı en fazla 2 ayrı parça olarak kullanın. Unutmayın kolye, küpe, yüzük setleri çok eskilerde kaldı. Şimdilerin modası ne kadar az, o kadar iyi..
Yayın tarihi: 16.04.2014
34067
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.