Ünlülerin seks skandalları!

Güncellenme tarihi:
Beyaz Saray’da staj yapan balık etli esmer bir genç kız...

Monica Lewinsky. İşte 1998 senesinde ABD Başkanının kariyerini yakan kadın. Lewis & Clark Üniversitesinde okuyan Lewinsky, iş dünyasına atılmadan önce tecrübe kazanmak için staj yerini belirlemeye çalışırken, eminiz nelere yol açacağını bilmiyordu.

Her şey Bill Clinton’ın sıkça gerçekleştirdiği Beyaz Saray kokteyllerinden birinde gerçekleşti. Lewinsky’yi gözüne kestirmiş olan Bill, bir anda ortadan kayboldu. Bir süre sonra Lewinsky’nin bir arkadaşı, Linda Tripp, gizli aşıkların telefon konuşmalarını kaydetmeye başladı.

Tripp kaydettiği kasetleri, eski temyiz mahkemesi yargıcı Kenneth Starr’a yolladı. Bir anda dünyanın gündemine bir kadın oturdu: Monica Lewinsky.

Bill Clinton her ne kadar “o kadınla beraber olmadım” diye basın açıklaması yapsa da, onun süper hızlı eriyen politik itibarı en çok peşinde koştuğu Bin Ladin’i şüphesiz sevindirmişti. Clinton, tüm zamanların en büyük politik seks skandalı kahramanı unvanını Berlusconi’ye bile kaptırmayacak gibi.
Yayın tarihi: 19.03.2012
YORUMLAR

valla ünlü olmak isteyen bu yoldan geçecek bu bir kural. Allah kimseyi bu yola düşürmesin.

oktay 01.11.2011 15:36:41

BU HOLYWOOD UN HEPSİ YOLDAN ÇIKMIŞ AGA O ONA BİNMİŞ O ŞUNDAN İNMİŞ HERKES BİRBİRİNE BİNMİŞ YANİ SONUNDA YAZIK YAZIK

FARUK 11.12.2010 23:30:24
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.