Ünlülerin seks skandalları!

Güncellenme tarihi:
On Mart 2008 tarihinde New York Times, şehrin valisi Spitzer’in kadın ticareti zincirinin müşterisi olduğunu belirten bir haber yaptı. İki gün sonra istifa eden Spitzer, sebep olarak şahsi nedenleri gösterdi.

Gazetedeki haberde ise Spitzer’in Emperor’s Club VIP adlı bir şirketin müşterisi olduğu ve saatliği bin dolar olan Ashley Dupre adlı şarkıcı bir hayat kadını ile beraber olduğu geçiyordu. Ancak Spitzer’in tek kaçamağı bu değildi.

Son altı ay içinde 15 bin dolar, birkaç yıldan beri ise 80 bin doları hayat kadınlarına harcadığı ortaya çıkan Spitzer, çareyi eşini de yanına alarak başı önde suçunu itiraf etmekte buldu ve New York Valisi görevini de yitirmiş oldu.

Spitzer’ın bir süreliğine gereksiz yere ünlü ettiği Ashley Rae Maika DiPietro adındaki telekız myspace sayfasına yoğun ilgi çekmeyi başarmış olsa da gerisini getiremedi. Olayın ardından Spitzer’ın kızlarla buluşmak için lüks Mayflower otelini seçtiği, otele her seferinde yatırım fonları işlemcisi olan arkadaşı George Fox’un ismini kullanarak girdiği anlaşıldı. Otelde ilk geceyi geçirdiği Kristen adındaki hayat kadını medyaya Spitzer’la çok eğlendiğini ve Spitzer’ın dolarları havaya saçtığını anlatmıştı.
Yayın tarihi: 19.03.2012
YORUMLAR

valla ünlü olmak isteyen bu yoldan geçecek bu bir kural. Allah kimseyi bu yola düşürmesin.

oktay 01.11.2011 15:36:41

BU HOLYWOOD UN HEPSİ YOLDAN ÇIKMIŞ AGA O ONA BİNMİŞ O ŞUNDAN İNMİŞ HERKES BİRBİRİNE BİNMİŞ YANİ SONUNDA YAZIK YAZIK

FARUK 11.12.2010 23:30:24
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.