Ünlülerin seks skandalları!

Güncellenme tarihi:
İtalya’nın en son seks skandalı bir cinayetle ortaya çıktı.

Roma’da 20 Kasım günü yangın olan bir evin bodrum katına inen itfaiyeciler, bir transseksüelin yandıktan sonra geride kalan kalıntılarına ulaştılar.

Öldürülen Brenda adındaki Brezilyalı transseksüelin, bir süre önce ortaya çıkarılan seks videosunda, Natalie adında başka bir transseksüelle beraber Lazio valisi Piero Marrazzi ile uyuşturucu alarak seks yaptıkları iddia ediliyordu.

Söz konusu video, Marazzoya santaj yapmak isteyen dört polis tarafından gizlice çekilmişti.Merkez sol politikacı Marrazzi skandal ilk patlak verdiğinde tüm iddiaları reddetti ancak söz konusu kişilerle seks yapıp kokain kullandığını sonradan itiraf etti.

Brenda ise skandal patlak verdiğinde polise Marrazzi ile iki defa bir araya geldiğini açıkladı. Brenda’nın ortaya çıkan skandal ardından öldürülmesi Marrazzo’nun avukatı Luca Petrucci’nin eteklerini tutuşturdu. Marrazzo koltuğunu bir seks skandalı yüzünden kaybetmeye aday olan son kişi.
Yayın tarihi: 19.03.2012
YORUMLAR

valla ünlü olmak isteyen bu yoldan geçecek bu bir kural. Allah kimseyi bu yola düşürmesin.

oktay 01.11.2011 15:36:41

BU HOLYWOOD UN HEPSİ YOLDAN ÇIKMIŞ AGA O ONA BİNMİŞ O ŞUNDAN İNMİŞ HERKES BİRBİRİNE BİNMİŞ YANİ SONUNDA YAZIK YAZIK

FARUK 11.12.2010 23:30:24
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.