Ünlülerin Eşleriyle Tanışma Hikayeleri

Güncellenme tarihi: 30.01.2017
CEMAL HÜNAL-LALE CANGAL

TANIŞMA HİKAYESİ

- Cemal: Lale’yi ilk defa Nişantaşı’nda arkadaşları ile gördüm. Siyah kısa bir elbise giymişti. O günden beri gördüğüm en güzel yaratık kendisi.
- Lale: Cihangir’de, ortak bir arkadaşımızın terasındaydık. Gözüm feci takıldı. Ben gittim yanına.

- Selam, ben Lale...
- Ben Cemal...
- Aaa, neden ki?
- Dedemin adıymış.

İLK İZLENİM

- Cemal: Benim onu ilk gördüğüm gün, o beni fark etmedi bile.
- Lale: İlk kez adını duyduğumda şaşırdığımı hatırlıyorum. Tanışana kadar bir sürü isim geçirmiştim aklımdan. Cemal’i beklemezdim. Sonra konu Londra’dan açıldı. Yeni dönmüştüm. O da yeni dönmüş. Konuşacak çok şey vardı.

İLK RANDEVU

- Cemal: Birkaç hafta sonra Teoman’ın partisinde karşılaştık. Hiç beklemediğim bir anda yanıma geldi ve kendini tanıttı. O gün bu gündür dizginler kendisinde. Partiden beraber çıktık ve ben bu vejetaryen güzeli işkembe içmeye götürdüm.
- Lale: Cemal’den geldi buluşma teklifi ama karşılıklı birbirimizi çok beklettik. Stüdyosunda keman çalmıştım. Kapıyı bir açtı; kediler, kuşlar, köpekler, çizgi filmler... Nuh’un Gemisi’nin bir apartman var oluşuna girmiştim.

BULUŞMA NOKTASI

- Cemal: İlk olarak Cihangir’de buluştuk. Hayatımda yaptığım en uzun yürüyüştü... Daha sonrakileri saymazsak.
- Lale: İlk buluşmalarımız Narmanlı Apartmanı ve Cihangir’deydi. O zamanlar orada yaşıyordum.

UNUTAMADIĞINIZ AN

- Cemal: O gün kapıldığım yaşam enerjisini ve var olma mutluluğunu, gördüğü her sokak hayvanı ile sohbet eden kıza nasıl aşık olduğumu asla unutmayacağım.
- Lale: Benim için en unutulmaz anılar Antakya’da geçti. Cemal bir dizide rol alıyordu. Biz de altında ahır olan bir gecekonduda kalıyorduk. Bütün gün dut toplayıp at biniyorduk...
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.