Ünlülerin Eşleriyle Tanışma Hikayeleri

Güncellenme tarihi: 30.01.2017
ANIL ALTAN-PELİN AKİL

TANIŞMA HİKAYESİ

- Anıl: Arkadaş gruplarımızda denk geliyorduk. Hatta iletişimde olmadığımız uzun bir dönem bile oldu. Ta ki ben onun, o da benim Instagram videolarıma karşı sessiz kalamayıncaya kadar. O an anlamıştım tam benim kafamda, eğlenceli ve bir o kadar da zeki olduğunu.
- Pelin: İkimiz de aynı dizide farklı zamanlarda oynamıştık. Benim hikayem bittikten sonra o geldi. Ben eski setimi ziyarete gittiğim zaman tanışmıştık ama aramızda hiçbir şey yaşanmadı o dönem. Sonra birbirimizi tanımaya başlayınca kıvılcımlar, kelebekler...

İLK İZLENİM

- Anıl: Gözlerinden, güzel ağız yapısından çok etkilendim...
- Pelin: “Ne kadar yetenekli bir çocuk. Yolu açık ve güzel yerlere gelecek işinde” diye düşündüm. Sohbet etmeye başlayınca da mizah anlayışlarımızın ne kadar yakın olduğunu gördüm. Birbirimizi çok güldürürdük.

İLK RANDEVU

- Anıl: İlk mesajlaşmalar Pelin yurtdışındayken başlamıştı. Bana “Sen de gel” demişti. “Ne zaman dönüyorsun?” soruma “Yarın” cevabını verince çok gülmüştük.

BULUŞMA NOKTASI

- Anıl: İlk buluştuğumuzda, gülmekten sürekli yolları kaçırdığımız için bayağı bir vaktimiz arabada geçti. Sonra o saatte tek açık yer olan Mirror’a gitmeye karar verdik. - Pelin: İstanbul’a döndüğüm gün onu evinden almıştım. Suadiye Mirror’a gitmiştik.

UNUTAMADIĞINIZ AN

- Anıl: O gün Pelin’i yaklaşık bir 10 dakika bekletmiştim. Güzel görünmem gerekiyordu.
- Pelin: Anıl’ın giydiklerine kadar her an dün gibi aklımda... Üç sene oldu ama düşününce yine heyecanlanıyorum. Çok fresh, fit, kendinden emin ve eğlenceli bir havası vardı
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.