Ünlülerin bitmeyen kabusu!

Güncellenme tarihi:
En son ‘Yaprak Dökümü’ dizisinde ‘Şevket’ karakterini canlandıran Caner Kurtaran’ın adı kokain kullandığı gerekçesiyle gündeme gelmişti ve kokain kullanıp rahatsızlanınca hastaneye kaldırılmıştı. Kokain yüzünden yargılanan, tedavi gören ve dizideki rolünden olan Kurtaran’dan sonra uyuşturucu konusu şimdi yine gündeme geldi. Uyuşturucu, sanat dünyasında ilk kez gündeme gelmiyordu tabii. Daha önce de pek çok ünlü isim, zanlı olarak sorgulanırken bir o kadarının da uyuşturucu kullandığı ortaya çıktı. Bu yüzden mahkum olanlar da cabası... Hafta Sonu, dünden bugüne uyuşturucunun esiri olan yerli ve yabancı ünlülerin dosyasını açtı. İşte bomba gibi patlayan uyuşturucu olayları ve bu olaylara adı karışanlar, sorgulananlar, mahkum olanlar...

Hüseyin Payda

Türk sinemasında klasikler arasında yer alan ‘Mezarımı Taştan Oyun’ adlı unutulmaz bir film yapmış olan Hüseyin Peyda’nın kokain kullandığını onunla yıllar yılı birlikte çalışmış olan Atıf Yılmaz, 1996 yılında yayınladığı kitabındaki anılarında açıkladı. Bu olay büyük yankılar yarattı.
Yayın tarihi: 16.04.2014
19381
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.