Ünlüler Ve Bilinmeyen Çocukları

Güncellenme tarihi:
Şarkıcı Emrah'ın 13 yıl önce nüfusuna aldığı oğlu Tayfun'u notere götürerek bazı belgeler imzalattığı ve ödediği 1000 TL'lik aylık nafakayı 800 TL'ye düşürdüğü iddia edilmişti.

Emrah hakkındaki iddialara Twitter'dan yanıt verdi. Ünlü şarkıcı sayfasına "En sevdiğim huyum muhattap olmamam huyumdur. Bilinmesinde fayda var. Muhattap olmamak: Konuşmaya, ilgilenmeyen değer görmemek, önemsememek... Bu kendini gazeteci sanan bazı kişilere üzülmekteyim. Sebebi ise kendilerini gazeteci sanmış olmaladı. Yazık! Gıybet etmek: Bir kimsenin aleyhindeki inciltici, küçültücü söz ve davranışları ifade eden ahlak terimi. Bu kendini gazeteci sananların seviyesi bellidir. Benim onlarla muhattap olma ihtimalim imkansızdır. Bunun da bilinmesinde fayda var. Bilgi sahibi olmayan, fikir sahibi olamaz" notunu düştü. Emrah bundan yıllar önce konser vermek için gittiği Bursa'da hayranı olan Ebru Çolak'la bir kaçamak yapmıştı. Bu ilişkiden bir oğlu olan Emrah, önce Tayfun'u inkar etmiş "Bu çocuk benim değil. Annesi şöhretimden faydalanmak için yalan uyduruyor" demişti. Ancak DNA testleriyle Tayfun Çolak'ın Emrah'ın oğlu olduğu kanıtlandı.Emrah daha sonra oğlunu kabul etti.
Yayın tarihi: 16.03.2015
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.