Ünlü İsimlerin Eski Meslekleri

Güncellenme tarihi:
Gülden Dudarık pazarlamacılık yapıyordu.

TRT'de yayınlanan Bahar Dalları dizisiyle adını geniş kitlelere duyuran Gülden Dudarık da "kaderin cilvesiyle" ünlü olanlardan...

Onun yaşamı 2003 yılında tamamen değişti. O zamanlarda bir kozmetik firmasının ürünlerini pazarlıyordu Dudarık adına çalıştığı güzellik firmasının açtığı yüz güzeli yarışmasına katılmaya karar verdi.

Dudarık, sadece şansını denemek için girdiği bu yarışmada birinciliği kazanınca hayatı da değişti. Yarışma için geldiği İstanbul'da tek başına yaşamaya cesaret edemediği için memleketi Adana'ya geri döndü Dudarık. Kayıt olduğu ajanstan haber beklemeye başladı. Ama bu bekleyiş tam üç ay sürdü. Sonunda beklediği haber de geldi. Bir dizi çekiliyordu ve o da kadroda yer alabilirdi.

Sonunda Dudarık'ın hayalleri gerçeğe dönüşüyordu. Üstelik dizi yaşadığı Adana'da çekilecekti.Genç yıldızın oyunculuk serüveni 2005 yılında Beyaz Gelincik ile başladı. Ardından Baba Ocağı adlı dizide oynadı. Bitmeyen Şarkı, Beyaz Gelincik, Bahar Dalları gibi yapımlarda rol alan Dudarık son olarak Eve Dönüş dizisiyle ekrana geldi.
Yayın tarihi: 23.11.2017
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.