Twitter'da kapışan ünlüler

Güncellenme tarihi:
C.Ö: Henüz Türk versiyonu çekilmedi diye biliyorum ama merakla beklemiyorum desem doğru olur! Yaşayan bilir malum...

Y.S: Az çok fikriniz vardır diye düşünmüştüm, ne de olsa gazetecisiniz belki Türkiye’de filmini çekersiniz.C.Ö: Henüz Türk versiyonu çekilmedi diye biliyorum ama merakla beklemiyorum desem doğru olur! Yaşayan bilir malum...

Y.S: Az çok fikriniz vardır diye düşünmüştüm, ne de olsa gazetecisiniz belki Türkiye’de filmini çekersiniz. C.Ö: Eğer böyle bir filmi çekmeye teşebbüs edersek size de senaryo konusunda danışabilir miyiz?

Tecrübe önemli malum. Y.S: Eski sevgilileriniz ve eski eşiniz de gelecekse tabii ki. Nefise’ye de selamlar onun da tecrübelerinden faydalanmak isterim. C.Ö: Pardon bir an için Yeşim Salkım ile konuştuğumu unutmuştum. Hatırlattınız teşekkür ederim... Y.S: Estağfurullah çok belden aşağıya vurdun.
Yayın tarihi: 15.06.2012
YORUMLAR

ne zaman gündeme gelmek istese abuk subuk birşeyler yazıp sözde entel elit olduğunu zannedip küçücük beyniyle halkı aşağıladığını zannediyor.küçük dünyası olan küçük beyin kimse seni tanımıyor ve sevmiyor zaten türkiye de kalmak zorunda değilsin inan seni kimse özlemiyor

nazife arabesk 18.06.2012 01:10:52
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.