Twitter'da kapışan ünlüler!

Güncellenme tarihi:
Bir dönem ünlüler yazılı basın ya da TV kameraları aracılığıyla birbirleriyle söz düellosuna girerdi. Artık bu tartışmalar da sanal ortama taşındı. En son örneği de Demet Akalın, Meyra ve Mehmet Ali Ilıcak arasında sosyal paylaşım sitesi Twitter'da yaşanan tartışma.

Ünlüler birbirlerine taş atan mesajları yazıyorlar, yüzlerce takipçi onları anında izliyor. Hatta bu yazışmalar basın aracılığıyla milyonlarca kişiye ulaşıyor. İşte, ünlülerin sosyal paylaşım sitelerindeki o kapışmaları.

"ARABESK YAVŞAKLIĞI" YAZINCA...

Sanal ortamda yaşanan tartışmaların en çok ses getireni ilki Fazıl Say'ın Facebook sayfasına yazdığı "Arabesk müzik, arabesk yaşam tarzının betimlemesidir. Aydınlığın, çağdaşlığın ve öncülüğün, sanatçılığın sırtına külfettir. Emek karşıtıdır, duyarsızlıktır ve yaratamamaktır!

Etik dışı “yalan dolanla” doludur. Ortadoğu işi, 3. sınıf, acındırmaca, tembellik, yeteneksizlik, rant, çamur, muallaklıklar üzerinden yaşar. Arabesk müziği yapan yapsın! Bu sayfaya tek gık diyeni yukarıdaki sebeplerden hemen atacağım!

Türk halkının arabesk yavşaklığından utanıyorum, utanıyorum, utanıyorum" mesajıyla başladı.
Yayın tarihi: 27.07.2011
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.