Trump Ailesi'nin görkemli hayatı

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
Donald Trump nasıl bir baba?

O yaşta çocukları farklı bir gözle görüyor. Oğluyla çok ilgili. Barron’un ne yaptığını bilmek istiyor, onunla vakit geçiriyor. Ona hikayeler anlatıyor, onu alıp kahvaltıya gidiyor. Birlikte vakit geçiriyorlar. Sohbet etmeyi çok seviyorlar. Golf oynuyorlar, patlamış mısır yiyip televizyon izliyorlar. Barron babasına geçen gün şöyle dedi; “Baba bugün ne kravat takacağına ben karar vereceğim.” Donald da “Hadi seç bakalım” diyerek cevap verdi. Bunlar Barron’ın hayatında çok gurur verici anlar. Donald için de çok özel...

Barron babasının işlerinin yoğun olmasını nasıl karşılıyor?

Bunu çok iyi anlıyor. Babasını genelde ofiste ziyaret ediyoruz. Akşamları da birlikte yemek yiyoruz. Barron insanların para kazanmak için çalışmaları gerektiğinin farkında. Çok zeki bir çocuk. İnsanlarla telefonda konuşmayı çok seviyor. Şimdiden iş hayatına meraklı. Kendi kendine sürekli bir şeyler karalıyor. Kendini çok iyi ifade ediyor.
20636
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.