Teklif geldiğinde kalbim patlayacakmış gibi hisset

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
Bu rolün Nurgün Yeşilçay ve Sanem Çelik’e de teklif edildiği, fakat Türkan Saylan’ın son günlerini eşiniz Memet Ali Alabora’nın halası Derya Alabora canlandıracağı için role sizin seçildiğiniz öne sürüldü. Bu iddia hakkında neler söyleyeceksiniz?
Bana cast direktörü Harika Uygur ulaştı, “Başrol için aklımızda bir tek sen varsın, çünkü kendini çok iyi eğittin” dedi. Ben Bilkent Üniversitesi’nde dört yıl oyunculuk eğitimi aldım. Daha sonra Londra’ya gittim ve Haluk Bilginer’in de eğitim gördüğü LAMDA’nın (Londra Müzik ve Drama Sanatları Akademisi) oyunculuk bölümünden mezun oldum. 1,5 sene de orada oyunculuk yaptım. Buraya döndüğümde evlendim. O dönem birçok teklif aldım ama dizi istemediğim için kabul etmedim. Tiyatro oyununda ya da sinema filminde rol almak istiyordum. Ama bu proje gelince, kalbim patlayacak gibi hissettim ve tüm o “dizide oynamam” sözlerini yuttum! Derya Alabora ya da başka isimlerden haberim yok, durum öyleyse de bu beni hiç ilgilendirmiyor.
7956
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.