Şöhrete kapıldım kurtarın beni!

Güncellenme tarihi:
Kayacı'nın babası Selahattin Kayacı ise kızına yanıt vermekte gecikmedi:" Ben kızıma ne kadar vurdum diye çetele tutmadım. Ben babamdan 500 kez dayak yemişimdir. Belki Aysun’a bir tokat vurmuşumdur, bu kadar. Ben Aysun’un söylediği gibi şiddet uygulasaydım Aysun 20 yıl önce dayaktan vefat etmiş olması gerekirdi. Tabi ki benden rahatsız olur.

Çünkü babası ortaya çıkıyor. Halbuki o benim için öldü diye açıklamalar yapmıştı. Benim ortaya çıkmamı istemiyor. Çünkü onun annesi kutsal bakire Meryem Ana. Aysun babasız mı dünyaya geldi. Televizyona çıkmak Aysun’un tekelinde değil. Semra Hanım bile şöhret oldu ben de televizyona çıkabilirim. Benim televizyona çıkmamam için kör ve sağır olmam gerekir. Aysun bana maddi yardımda kesinlikle bulunmuyor. Maddi yardım yapsaydı ben ona göre yaşam sürerdim. Bir annesine bakın bir bana bakın. Ben küçücük bir evde yaşıyorum.”
Yayın tarihi: 18.07.2012
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.