Şekil değiştiren ünlüler

Şekil değiştiren ünlüler

Sinema öyle bir dünyadır ki, filmi yaratan oyuncuların zaman zaman bambaşka karakterlere ve şekillere bürünmesini sağlar. İşte size ünlülerin bugüne kadar filmlerdeki en başarılı dönüşümleri. Bu ünlüleri gördüğünüzde tanıyamayacaksınız!

9. Renee Zellweger, Soğuk Dağ (2003) Filmdeki rol arkadaşı Nicole Kidman gibi yanında herkesi çirkin gösterecek bir etkileyiciliğe sahip biri olmasına rağmen Renee Zellweger bu filmde tüm dikkatlari üzerine çekti. Bitmek tükenmek bilmez enerjisiyle ve espri anlayışıyla, erkeksi kasaba kızı gibi ilginç bir rolü kapması bu durumun bir nedeni olsa gerek. Bir önceki sene de Oscar ödülünü Nicole Kidman’a kaptırdığı için intikamını almaya gelen ve ilk Oscar ödülünü sonuna kadar hak eden Zellweger, gerçekten oynadığı her sahnede çok başarılı. Aslında bu dönüşümünü garipsememek gerek. Nne de olsa Bridget Jones karakteri için de fazlasıyla kilo alıp yepyeni bir kadına dönüşmüştü.
429424
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.