Podyumda fecii düşüş!

Güncellenme tarihi:
New York Moda Haftası tüm hızıyla sürerken, Herve Leger'in defilesinde iki modelin birden podyumda yere yuvarlanması şaşkınlık yarattı.

Herve Leger markasının görkemli defilesine nazar değdi. Defile, çok konuşuluyor ama moda başarısıyla değil! İki modelin defile sıasında podyumda yüksek topukların üzerinde dengesini kaybederek yere yuvarlanması moda dünyasının gündemine oturdu. Şaşırtıcı olan bir diğer ayrıntı; fotoğrafçıların bu anı kare kare yakalamasıydı; güçsüzleşen dizler, titreyen bilekler ve sonra adeta yere yapışan beden... Ancak beklenenin aksine bu şekilde düşen modelin yüzündeki gayet soğukkanlı ifade... Yere düşen model, fotoğraflara yansıdığı gibi işte böyle kendini hemen toparladı hatta doğrulurken gülümsemeyi de ihmal etmedi. akat olaylar bununla son bulmadı! Defilenin finaline doğru bir başka model, kendini yerde buldu. Onun ayağında da benzer 'stiletto'lar vardı!
Yayın tarihi: 16.04.2014
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.