Oscar'ın En Kötü Kırmızı Halı Kıyafetleri

Güncellenme tarihi:
Hollywood'un ünlü kadınları ve erkekleri dün gece Los Angeles'ta düzenlenen Oscar töreni için aylar öncesinden hazırlanmaya başladı. Özel diyetler ve gençleşme kürleri uygulandı. Gerekiyorsa estetik kliniklerin kapısı çalındı... Ve elbette en önemlisi ünlü modacıların imzasını taşıyan birbirinden iddialı kostümler gadroplarda o gece giyilmek üzere yerini aldı. Sonunda o gece geldi çattı.

Herkes içinde iyi göründüğünü düşündğü kıyafetini giyip Doly Tiyatros'nun yolunu tuttu. İşte o andan itibaren de eleştiren bakışlar yıldızları süzmeye başladı. Bir yanda moda konusunda uzman olanlar bir yanda da sosyal medyada klavye başında hazır bekleyenler harekete geçti. En şıklar ve en kötü giyinenlerle ilgili yorumlar uçuşmaya başladı. Elbette "güzel" ya da "çirkin" genel olarak bakan göze göre değişen kavramlar. Ama bir de çoğunluğun üzerinde hemfikir olduğu durumlar var.

Bu değerlendirmelere göre işte Oscar'da kırmızı halının en iyileri ve en kötüleri.
Yayın tarihi: 02.03.2016
19374
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.