Onların da erotik filmi var!

Güncellenme tarihi:
Ashlee Simpson
En az ablası Jessica Simpson kadar seksi olan Ashlee’nin evine 2007’de hırsız girmişti. Kaliforniya’daki malikaneden çalınanların arasında bir de cep telefonu vardı. Söylentiye göre bu cep telefonunda da Ashlee’nin kimliği belirsiz bir adamla sevişme görüntüleri yer alıyordu.

Hemen bu videodan bazı kareler internete düştü. Kadının Ashlee olduğundan şüphe yoktu. Öyle ki siyah saçları ve saçının kesimi bile bire bir aynıydı. Fiziği de hiç şüphe uyandırmıyordu. Dolayısıyla bu kişi Ashlee olmalıydı. Türlü pozisyonlarda sevişen çiftin görüntülerinde Ashlee’nin yüzü de epey net seçilebiliyordu.

Bu görüntülerin Ashlee meşhur olmadan önce çekildiği iddia edilmişti. Fakat gerçek sonradan ortaya çıktı. Bu kadın Ashlee değildi. Birincisi, göğüs ölçüsü farkıydı. Ablasına çeken Ashlee’nin göğüsleri videodaki kadından daha büyüktü. İkincisi de burun farkıydı. Ashlee’nin hafif iri burnuna karşılık videodaki kadının oldukça büyük ve çirkin bir burnu var.
Yayın tarihi: 15.03.2012
257086
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.