Magazinin Pinokyoları

Güncellenme tarihi:


Magazin dünyasında bir klasiktir ; yeni başlayan ilişki önce inkar edilir ve “Sadece arkadaşız” denir. Köşeye sıkışınca ya da evlenmeye karar verince de “Arkadaşlık aşka dönüştü” diyerek durum kurtarılmaya çalışılır.Buna en son örnek,Tuba Coşkun’du.Önder Fırat’la aşk yaşadığı dedikodularını kesin bir dille yalanlayan Coşkun,bayram tatilinde bir kez daha objektiflere yakalandı.Bu olay,aklımıza geçmişten günümüze,magazinin pinokyolarını hatırlattı.

Tuba Coşkun-Önder Fırat

Şovmen Mehmet Ali Erbil'in eşi Tuğba Coşkun, Sezen Aksu’nun eski sevgilisi Önder Fırat'la, 2010 'un ocak ayında Londra'da objektiflere yakalanmıştı. O sırada evli olan Coşkun, Önder Fırat'la arkadaş olduklarını ve yuvasını kimsenin yıkamayacağını söylemişti. Ancak işler yolunda gitmedi. Mehmet Ali Erbil ile Tuğba Coşkun, 5 yıllık ilişkilerini nisan ayında bitirdi. Aradan çok geçmedi; Tuğba Coşkun ile Önder Fırat, bu kez ağustos ayında, Bodrum-Yalıkavak'ta görüntülendi. Çift, ilişkilerini yine inkar etti ve "Aile dostuyuz" dedi. Tarihler 10 Ekim'i gösterdiğinde, Tuğba Coşkun Bebek'te, Önder Bey'in evin önünde objektiflere yansıdı. Cevap yine inkar niteliğindeydi: "Yoldan geçiyordum, Önder Bey'in evinin burada olduğunu bilmiyordum !" Olaylara son noktayı bayram tatilinde çekilen fotoğraf koydu.İlişkilerini sürekli inkar eden çift, 16 Kasım'da, Küba Havana'daki Devrim Meydanında bulunan kafede görüldü. Daha önce konu hakkında yapmayan yapmayan, hatta eski eşini savunan Mehmet Ali Erbil de bunun üzerine "Beni enayi yerine koydular. Tuğba artık benim için yok. Sözün bittiği yer burası. Bundan sonra kendimi çocuklarıma adayacağım" dedi.
Yayın tarihi: 02.12.2010
32991
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.