Magazincilere saldıran ünlüler

Güncellenme tarihi:
Ataizi olayı, "Kapıdan çıktım, fotoğraflarımı çekmeye başladılar. Sesimi çıkarmadım, sonra takibe başladılar. Sanki yanımda başka biri var da takip ediyorlar. ‘Çocuklar yeter, tamam, çektiniz, rahat bırakın’ diyorum, anlamıyorlar.

Çünkü kamera ışığını görünce, bir sürü insan yaklaşıyor. Tek başımayım. Nereden, ne geleceğini bilemezsiniz ki? Bir türlü derdimi anlatamıyorum. Şemsiyenin altından mikrofon uzatıp saçma sapan sorular sordular yine sustum. En sonunda kulağımın dibinde bir mikrofon görüp, çok acayip bir soruyla karşılaşınca çileden çıktım.

Şemsiyem açıktı ve onunla itmeye başladım. Yine üstüme, üstüme gelince de vurmaya başladım. Açık şemsiyenin darbesiyle ne olur, canları bile acımamıştır. Britney’inki gibi kapalı halde onlara vursaydım, o zaman canları yanardı. Allahtan benim ki açıktı da bir yerlerine bir şey olmadı. Yoksa gerçekten çok öfkeliydim." diye anlatmıştı. Bu olayın ardından şemsiye firmalarından Ataizi'ne reklam teklifi gelmişti.
Yayın tarihi: 03.01.2012
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.