Madonna Hakkında Bilinmesi Gereken 10 Gerçek!

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
VH1 Madonna'nın efsanevi ''Like a Virgin' albümünün 30. yılını kutlamak amacıyla genç neslin (Y jenerasyonu), Madonna hakkında doğru bilmediği ve bilmesi gereken özelliklerini bir liste haline getirdi. VH1'ın Madonna hakkındaki bu derlemesi kısaca şu şekilde:

"İnanması zor fakat Madonna'nın ikinci stüdyo albümü bugün tam 30. yılını doldurdu. Bu pop albümü, ikinci single ''Material Girl''ün de çıkmasıyla müzik dünyasında resmen bir çığır açmıştır. Kültürel bir fenomen haline gelmiştir. Bu albümden sonra Madonna büyük bir stil ve müzik ikonu olarak görülmeye başlandı. Dünyanın her yerinde gençler onun gibi giyinmeye başladı. Bu albümle beraber Madonna tartışmasız dünyanın ilk dans-pop starı oldu. Ve tabii ki en iyisi. Beyonce, Britney Spears ya da Lady GaGa'dan önce Madonna vardı bir kere. Gençler, şimdi yerlerinize oturun çünkü şimdi sizlere pop ikonunun bilmediğiniz ve kesinlikle bilmeniz gereken gerçeklerini gözler önüne sereceğiz."
24483
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.