Kıvanç Tatlıtuğ

Konseptinde; sevgi, aşk, heyecanın olduğu 'Menekşe ile Halil' dizisinde yeni rolünüz ve kızların daha çok beğenisini kazandınız. Hayranlarınızın sayısını katladığınız yeni ve karizmatik haliniz ile ekranlardasınız. Dizinin bu kadar ilgiyle izlenmesini neye bağlıyorsunuz?

Oyuncular çok doğal, ekip çok doğal ve uyumlu. Samimi oynuyoruz. Bu da yansıyor. Sevgi, aşk, heyecan, kovalamaca... Bunlar var dizide. Tamamıyla gerçek hayata dair yaşananların yer alması da dizinin beğenilerek izlenme avantajlarından birisi.

‘Menekşe ile Halil' dizisinin öncesinde de ses getiren bir projede, 'Gümüş' dizisinde rol aldınız. Gümüş dizisinde rol almadan önce Amerika'daydınız. Ne yapıyordunuz orada?

Evet, Gümüş'ten önce Amerika'daydım. Başka bir proje için gitmiştik. Fakat kanalla yapımcı arasında bir anlaşmazlık söz konusu olmuş. Bu nedenle “Proje ileri bir tarihe ertelendi,” dendi. Daha sonra da yapılmayacağı açıklandı. Projeleri değerlendirdim. O sırada 5–6 proje vardı; Gümüş dizisi de bunlardan biriydi.
35579
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.