YORUMLAR

KADINA ŞİDDETE HAYIR adına güzel bir çalışma yapılmak istenmiş ama makyaj ve pozlar kadına şiddetten çok zombi saldırısına uğranılmış ve zombileşmiş kadınalar gibi görüntülenmiş.Şiddet görmüş yakın bayan arkadaşlarıma yardım ettiğimden biliyorum. Dayak sonrası deride morarmalarda oluyor. Ünlüler de makyaj olarak çok kan teması kullanılmış.Saçların poz için özellikle böyle tarandığıda çok belli oluyor.İnanın şiddet görmüş hiçbir kadın böyle görünmüyor.Kadına şiddeti kınıyorum.

bulut604 07.01.2011 17:15:58

ellerinize sağlık,hazırlıyana fotoğraf çekene,fotoğraf çekilene.çook güzel oldu.umarım kadın şideti biter,günlük hayatta,çook kadın dövülüyor yan komşun eşini dövüyor ve sen birşey yapamıyorsun,sadece polisi çağırıyla yetiniyorsun.buda çook can acitiyor.aslında kadınla öz güveni öğretmek lazım artı karate ve ya kikbok,bedava öretilmesi lazım.bak bakalım sonra erkek sana el kaldırabilirmi.inşalla memleketimizde bu sorun çözülür,ama nenenenenenenerde.

Ceren Şahin 07.01.2011 15:40:04
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.