Johnny Depp’i getirin bana!

Güncellenme tarihi:
Neden saçınızı siyah renge döndürdünüz?

Bakır kızılını çok seviyorum. Herhangi bir dizide oynamadığım serbest zamanlarımda hemen kızıla boyatırım. Ama ekran siyah saçı daha çok seviyor. Yapımcımız Kerem Çatay da siyahın daha iyi olacağı fikrindeydi, boyattım.

Dizilerde hep ikinci kadın rollerinde başlayıp birkaç bölüm sonra asıl kız olmayı nasıl başarıyorsunuz?

“Küçük Sırlar”da kötü karakter olarak herkesin işini karıştırdığım için çok fazla sahnem vardı. Seyirci kötü kızı sevdikçe sahnesi daha da arttı. Senaryo seyircinin reaksiyonuna göre yön kazanıyor. “Kuzey Güney”de ise öyle bir ana karakter durumum yok. Zaten bu dizide asıl çocuk var, asıl kız yok.

Diziye girerken “Ben bu hikayeyi iki bölüm sonra elime alırım” diye düşündünüz mü?

Düşünmedim tabii ki. Sadece bana verileni en iyi şekilde yapmakla yükümlü hissediyorum kendimi. İşimi çok önemsiyorum. Daha iyisini yapmak için beni motive eden bir hırsım da var. Mükemmeliyetçiyim, iş konusunda çok titizim.
Yayın tarihi: 30.04.2013
30305
YORUMLAR

söyleşisi çok samimi geldi bana. önyargılarım vardı bu kıza karşı. kırıldı diyebilirim bu konuşmalarla. tabi gerçekten anlattığı gibiyse düşündükleri..

burcu 01.02.2012 14:37:15
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.