İsyan eden ünlüler!

Güncellenme tarihi:
Suat Suna

Uzun ve mutlu bir evliliğin aniden noktalanması her erkek için acı verici olur. Ancak bu ayrılık erkek askerdeyken üstelik terhisine üç gün kala olursa, durum çok daha kötüleşebilir. Sunucu Melike Öcalan ile şarkıcı Suat Suna'nın 10 yıl süren evlilikleri iddialara göre bu şekilde sonlanmış. Yine iddialara göre Öcalan, kocasını terk etmeden önce kredi kartına 70 bin liralık da borç yapmış! Tüm yaşanan gelişmeler karşısında isyan noktasına gelen Suat Suna da tepkisini kendi mesleği üzerinden vermiş.

Suna'nın çıkardığı 'Aşkın Adı' adlı albümde eski eşine ithafen yazdığı "Hakkımı Helal Etmiyorum" şarkısının sözleri şöyle: "Sensizlik ölümüm gibi / Bir deprem gidişin sanki / Haksızlık boğuyor şimdi / Yalnızlık kaderim sanki / Nasıl vurdun anılara yaşananlara /Ben kıyamazdım yıllarıma / Helal etmiyorum hakkımı sana / Helal etmiyorum hakkımı sana / Helal etmiyorum emeklerimi / Yorgunum sevmekten, bıkmışım her şeyden / Bunca yılı bir kalemde silmenden.
Yayın tarihi: 16.04.2014
26236
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.