İsyan eden ünlüler!

Güncellenme tarihi: 31.10.2016
Kadir İnanır

Kadirizm her ne kadar Türkiye sınırlan içinde bilinen bir akım olsa da, usta oyuncunun bu akımı yaratmak adına verdiği emeği ve alın terini düşünecek olursak onun bu emeği çiğnetmemek için elinden geleni yapacağını ve hatta sert sözler bile söyleyeceğini hesaba katmak gerek, işte bu durum "Haneler' adlı mizah programında yayınlanan 'Yaban' karakterinin çok tutması ve her hafta üzerine skeçler yazılmasıyla meydana geldi.

Usta oyuncu Kadir İnanır başlarda konuyla ilgili olarak uyarı yapmakla yetinse de işin ciddiye binmesi üzerine şu açıklamayı yaptı ve isyanını belli etti: "Şakada bir sorun yok. Bu tür espriler bazen programlarda yapılır ama benim daha önce açıklama yapmama rağmen 'Haneler' dizisi uzun zamandır bu işi ticarete dökmüş durumda. Daha önce Ata Demirer ve Uğur Yücel de taklidimi yaptı ama hiçbiri bu işi ticarete dökmedi. Adamlar bir yıldır sadece benim üzerimden dizi çekiyor. Hiç sıkılmıyorlar mı, yüzleri kızarmıyor mu? Bu iş büyük bir dizi prodüksiyonu, benim üzerimden ticaret yapıyorlar. Ayıp diye bir şey var!"
26152
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.