İsyan eden ünlüler!

Güncellenme tarihi:
Beren Saat

Güzellik ve başarıyı aynı potada eritmeyi başaran Beren Saat, oyunculuğuyla olduğu kadar yaptığı açıklamalarla da geçen yılın son aylarında en çok konuşulan isim oldu. Türkiye'nin yakışıklı oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte rol aldığı 'Aşk-ı Memnu' dizisindeki sevişme sahnesinde aralarında yastık olduğunu söyleyen oyuncu bir anda gündeme oturdu.

Konuyla ilgili herkes uzun süre yorum yaptı. Ancak Saat'in isyanı bu sebepten değil, yakışıklı oyuncuyla aralarında çıkan aşk dedikoduları yüzünden oldu. Birlikte iyi bir ikili oluşturan oyuncular hakkında Cihangir'de el ele yürürken görüldüler iddialarının dillendirilmesi üzerine Beren Saat bu haberlerden fazlasıyla sıkılmış olacak ki açıklama yapma gereği hissetti. Güzel oyuncu konuyla ilgili olarak, "Her haberi yalanlayan açıklamalar yapmaktan artık gerçekten çok yoruldum. Aynı haberler defalarca yapıldı ve her seferinde bu haberlerin doğru olmadığını söyledim, yalanladım. Ama değişen bir şey yok... O yüzden artık susacağım, hiçbir şey söylemeyeceğim!" dedi.
Yayın tarihi: 16.04.2014
26237
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.