İsyan eden ünlüler!

Güncellenme tarihi:
Ece Vahapoğlu

Her şey Okan Bayülgen'in programına katılmasıyla başladı. Şovun tarzı gereği konuklarını kelimenin tam anlamıyla hırpalayan Bayülgen, stüdyodaki izleyicilere Ece Vahapoğlu'nun beş dil bildiğini söyledi ve sorularını sıralamaya başladı. Okan'ın istediği çevirileri yapamayan Vahapoğlu, program sonrası yabancı dil konusundaki cehaleti üzerine yapılan haberlere daha fazla dayanamayıp sonunda isyan etti ve şu sözleri söyledi: "Programda bir anlık yaşanan bu olayı ve sonrasında yapılan yorumları çok ciddiye almıyorum. Bu programla var olmadım, bununla mı biteyim? Beni bilen bilir. Gülüp geçiyorum.

Genç yaşta başarılar elde etmemi çekemeyenlere benim hakkımda olumsuz haber yapma fırsatı çıktı. Evet, beş dil biliyorum. İspat derdim yok çünkü yaptığım işler ortada. Devlet başkanları, UEFA sunuculukları gibi pek çok önemli uluslararası organizasyonda yer almış bir isim olarak, üniversiteyi İngilizce, master'ımı Fransızca yaptım. Eğitimimi ve dil bilgimi bu saatten sonra kimseyle tartışmam ama bu durumu fırsat bilip olumsuz eleştiri yapanlarla istedikleri zaman beş dilde sohbet etmeye de hazırım."
Yayın tarihi: 16.04.2014
26537
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.