İpek Tuzcuoğlu hayat felsefesini tamamen değiştird

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
İnsan ilişkilerinde neye dikkat edersiniz?

Ben menfi ilişkileri sevmiyorum. Kişiyi yaptığı işle değil, kendi olduğu için severim. Ruhsal yapısı, karakteri, ahlakı erdemi çok önemlidir. Bu kişi bakan da olabilir, gazeteci de, yanımda çalışan da. Benim için eşittir. Ben eşitlikten yanayım. Sınıf ayrımı yapmam. Karamsar bir tablo ortaya koymayalım ama hayat göründüğü kadar uzun değil. Ölümü bilerek yaşamak gerek. Bu bir realitedir. Önemli olan neler ile gideceğimiz. Cennet ya da cehennemde, İpek Tuzcuoğlu gelmiş diye kimse alkışlarla beklemiyor. Burada da, öbür dünyada da iyi insan olarak anılmak gerek.

Şöhreti hazmetmemek zordur. Ama siz bunu başarmışsınız...

Ben oyunculuğu seviyorum. Ömrümün sonuna kadar da oyunculuk yapmak istiyorum. Ben şöhret olmak için oyunculuk yapmadım. Ben sevdiğim işi yaptım, o bana şöhret getirdi. Gençken ünün getirdiği problemleri ben de yaşadım. Bir takım şeylerin erken farkına vardım. Kişisel gelişim kursu, bireysel gelişim kursu, yaşam koçluğu eğitimi aldım. Toplumun önündeyim, insanlara iyi bir örnek teşkil etmek, yanlış yönlendirmemek ve ruhumu islah etmek, daha iyi insan olabilmek, ego ve kibiri yenmek için eğitimler aldım. Eskiden olsa kişileri yargılar eleştirirdim. Şimdi ise bundan vazgeçtim. Benim için hayatta şeytani ve meleki insanlar var. Hayatımda artık negatif kelime yok.
39569
YORUMLAR

Yaa hanımefendü madem çok enerjiniz var. Birazını da devlete bağışlayın olur mu?Zaten benim yapacak işim yok hep sizün enerjik olup olmadığınızı merak ederim. Hem bu enerjinizin bir kısmını ahirete saklayın ora da lazım olur.Bir de hakikaten çok güzel misiniz? Siz güzel görmemişiniz.

aslan cimbom 04.01.2011 16:10:55

İPEK TUZCUOĞLU SENİ DÜŞÜNMEKTEN YORGUN DÜŞÜYORUZ. kANDİ ÜLKENDE KENDİ İNANCINA UYGUN YAŞAYAMADIĞIUN İÇİN ENERJİ İHTİYACINI ORTA ASYA DİNLERİNİN RİTÜELLERİ(iBEDET YÖNTEMLERİ)OLAN MEDİTASYONDA ÇARE ARAMANI ANLAYAMIYORUM . ALLAH'IN VERDİĞİ ENERJİYİ YETERLİ BULMUYORMUSUN?iSLAM DİNİNDE ARADIKLARINI BULAMADIN MI?BİR SÜRE NAMAZ KIL , RABBİNE YÖNEL, BAK NE KADAR ENERJİ DOLACAK BEDENİN. bELKİDE RUHSAL AÇIDAN ENERJİ PATLAMASI YAŞAYACAKSIN. EVLİLİK HAYATINDA MUTLULUKLAR DİLERİM.

MUSTAFA BALCI 15.11.2010 14:53:02

bizde ipek tuzcuoğlu felsefesini değiştirdimi acaba deip uykularımızı kaçıroduk.

vixenosnur 02.11.2010 11:16:51
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.