İpek Tuzcuoğlu hayat felsefesini tamamen değiştird

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
Sanatçılar bazen kendilerini insanüstü gibi algılıyor?

Ego bir sanatçı için çok önemli. Toplumun önündesiniz. Milyonlarca insan sizi takip ediyor. Egonu sahne önünde kullanacaksın. ‘Haydi egocum göster kendini’ diyeceksin. Ego kendini sahnede gösterecek. Aynı bir şov gibi… Perde kapandığı zaman tekrar normal hayata dönmek gerekiyor. Bazıları perdenin kapanmadığını fark etmiyor olabilir. İşte o zaman zor ve kötü bir durum.

Rolünü normal hayatına taşıyan oyuncular var mı?

'Asmalı Konak' dizisi biteli neredeyse, on yıl olacak ama hala bana Dicle diye hitap eden insanlar var. Bu diziden sonra birçok projede yer almama rağmen, insanlar beni hep Dicle karakteri ile anmaya devam etti. Oyuncular oynadığı kimlikten çıksa da, insanlar o kimlikte yaşamasını ister. Yani o kimlikle yaşanmıyor, o kimlikle yaşatıyorlar seni. Dediğim gibi hayatı çözümlemek gerek. Para kazanmak, kariyer sahibi olmak, iyi işlerde bulunmanın dışında, hayata bakmak gerek. Ruh, insanlık, din denilen bir şey var. İslamiyet bunları çok güzel bir şekilde anlatıyor. Dinin temelinde iyi insan olacaksın diyor. Biz bu ego yüzünden, kibir yüzünden iyi insanlığı kaçırıyoruz. Çevremiz de bu etiketi biz yapıştırıyor. Hala Dicle karakterinden bahsediliyor. Majör bir karakterken, fenomen oldu. Toplumda siz beğenseniz de, beğenmeseniz de, ki bunlar bizim dışımızda gelişen olaylar, Kadir İnanır Türkiye’de bir fenomendir, bir idoldür. Ben bütün ezberlerimi bozdum. Hayat felsefem tam anlamı ile değişti.
39563
YORUMLAR

Yaa hanımefendü madem çok enerjiniz var. Birazını da devlete bağışlayın olur mu?Zaten benim yapacak işim yok hep sizün enerjik olup olmadığınızı merak ederim. Hem bu enerjinizin bir kısmını ahirete saklayın ora da lazım olur.Bir de hakikaten çok güzel misiniz? Siz güzel görmemişiniz.

aslan cimbom 04.01.2011 16:10:55

İPEK TUZCUOĞLU SENİ DÜŞÜNMEKTEN YORGUN DÜŞÜYORUZ. kANDİ ÜLKENDE KENDİ İNANCINA UYGUN YAŞAYAMADIĞIUN İÇİN ENERJİ İHTİYACINI ORTA ASYA DİNLERİNİN RİTÜELLERİ(iBEDET YÖNTEMLERİ)OLAN MEDİTASYONDA ÇARE ARAMANI ANLAYAMIYORUM . ALLAH'IN VERDİĞİ ENERJİYİ YETERLİ BULMUYORMUSUN?iSLAM DİNİNDE ARADIKLARINI BULAMADIN MI?BİR SÜRE NAMAZ KIL , RABBİNE YÖNEL, BAK NE KADAR ENERJİ DOLACAK BEDENİN. bELKİDE RUHSAL AÇIDAN ENERJİ PATLAMASI YAŞAYACAKSIN. EVLİLİK HAYATINDA MUTLULUKLAR DİLERİM.

MUSTAFA BALCI 15.11.2010 14:53:02

bizde ipek tuzcuoğlu felsefesini değiştirdimi acaba deip uykularımızı kaçıroduk.

vixenosnur 02.11.2010 11:16:51
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.