İpek Tuzcuoğlu hayat felsefesini tamamen değiştird

Güncellenme tarihi:
Değişimin sebebi, acaba biraz da sinema- televizyon ortamlarından sıkılmak olabilir mi?

Yok hayır, sıkılmadım… Sıkılmadım çünkü insanın var oluş sebeplerinden biri bu camia ise, oyunculukta zaten sıkılmak söz konusu olamaz… Ben bu enerji toplama sürecinde, burada hayranlarımla hep karşılaşıyorum. Benimle fotoğraf çektirmek istiyorlar. İmza istiyorlar ve ben hep Allah’a şükrediyorum. Sürekli şükrediyorum çünkü ben o sevgi ile besleniyorum. Bu anlamda herkes birbirinden çok farklıdır. Kimi sanatçı fazla fotoğraf çektirmek istemez. Kimi daha yalnızlığı tercih eder. Kimisi daha marjinal barlarda stres atar. Ben de burada, beni seven ve sevdiğim insanlardan aldığım pozitif enerji ile besleniyorum.

Mutlu musunuz?

Bir insanın özel hayatında olsun, sosyal hayatında olsun huzur ve denge doğru orantılı olarak varsa, gerçek mutluluğu bulabiliyor bence. Biri diğerinden eksik kalmamalı. Ben buna inanıyorum. Bunun örneklerini de zaman zaman büyük starların röportajlarında çok gözlemledim. O yüzden ben özel hayatıma da emek verenlerdenim. Hiçbir şeye takılıp ısrar etmem. Sadece kariyer demem. İlle de çocuk diye takılmam. Dengeye önem veririm. Hepsinin dengeli olması gerektiğine inanıyorum. Mutluyum. Tabii bu benim tercihimdir.

Bir projeyi değerlendirirken neye dikkat ediyorsunuz? Sizin için önemli olan nedir?

Bir projede öykü çok önemlidir. Ben öyküye çok önem veririm. Kabul etmediğim işler de yayından kalktı. Tabii, yayından kalkan projeler için de çok üzüldüm diğer oyuncu arkadaşlar için, ama bir taraftan da yavaş yavaş öğreniyorum. Benim de başarısız olan işlerim oldu. Bu sektördeki başarı da başarısızlık da her oyuncu için geçerli. Hatta benim bir cümlem var bu konuyla ilgili olarak: “ Ustalık iyi oyuncu olmakta değil iyi proje seçmektedir”. Gerçekten o noktaya geldik artık. İyi proje seçmek de öyküye verilen önemden geçer.
Yayın tarihi: 04.10.2010
39612
YORUMLAR

Yaa hanımefendü madem çok enerjiniz var. Birazını da devlete bağışlayın olur mu?Zaten benim yapacak işim yok hep sizün enerjik olup olmadığınızı merak ederim. Hem bu enerjinizin bir kısmını ahirete saklayın ora da lazım olur.Bir de hakikaten çok güzel misiniz? Siz güzel görmemişiniz.

aslan cimbom 04.01.2011 16:10:55

İPEK TUZCUOĞLU SENİ DÜŞÜNMEKTEN YORGUN DÜŞÜYORUZ. kANDİ ÜLKENDE KENDİ İNANCINA UYGUN YAŞAYAMADIĞIUN İÇİN ENERJİ İHTİYACINI ORTA ASYA DİNLERİNİN RİTÜELLERİ(iBEDET YÖNTEMLERİ)OLAN MEDİTASYONDA ÇARE ARAMANI ANLAYAMIYORUM . ALLAH'IN VERDİĞİ ENERJİYİ YETERLİ BULMUYORMUSUN?iSLAM DİNİNDE ARADIKLARINI BULAMADIN MI?BİR SÜRE NAMAZ KIL , RABBİNE YÖNEL, BAK NE KADAR ENERJİ DOLACAK BEDENİN. bELKİDE RUHSAL AÇIDAN ENERJİ PATLAMASI YAŞAYACAKSIN. EVLİLİK HAYATINDA MUTLULUKLAR DİLERİM.

MUSTAFA BALCI 15.11.2010 14:53:02

bizde ipek tuzcuoğlu felsefesini değiştirdimi acaba deip uykularımızı kaçıroduk.

vixenosnur 02.11.2010 11:16:51
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.