Harun benim ruh ikizim

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
Bu hamileliğiniz hakkında da bir sürü söylenti çıktı. Onlara ne diyorsunuz?
- Yine aynı şeyler söylenmeye başladı. Çok zayıf olduğum, çocuğu aslında istemediğim falan... Beni antipatik duruma düşürüyorlar.

Peki gerçekten zayıf kalmak için çaba sarf etmiyor musunuz?
- Böyle bir şey söz konusu değil. Bir önceki hamileliğimde 7 kilo aldım. Bunda ise 9 kilo... Bu tamamen bünyeyle alakalı bir durum. Her şeyden önce ben bir anneyim, çocuğumun sağlığını riske atacak bir şey nasıl yapabilirim?

Kardeş konusunda Beren ne düşünüyor bu arada?
- Şu an çok mutlu çünkü hep bir kardeş istiyordu.

Demet Kutluay’la yıllar öncesine dayanan bir arkadaşlığınız var. Fakat yine bu zayıflık konusunda çıkan haberler yüzünden aranızın bozulduğu söyleniyor. Bu konuya ne diyeceksiniz?
- Aramızda bir dargınlık söz konusu değil, ama tabii ki eskisi kadar sık görüşemiyoruz. Çünkü Demet’in artık iki çocuğu var, ben de her sabah canlı yayındayım, yoğun bir şekilde çalışıyorum. Yani Demet aslında her gün görüşemediğimizi dile getirmeye çalışmış. Bir haberi negatife çevirmek çok kolay ama biraz da pozitif düşünmek gerek.
7750
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.