Güzel kadınlar ve çirkin sevgilileri...

Güncellenme tarihi:
Güzellik; bakan göze göre değişen bir kavram kuşkusuz. Kısacası "herkesin güzeli kendine". Tıpkı sıradan insanlarda olduğu gibi gösteri dünyasında da erkekler genellikle dış görünüşe yani fiziksel güzelliğe çok önem veriyor. Ama kadınlar için aynı şey her zaman geçerli olmuyor. Kadınlar, dış görünüşten daha çok ruh ve kafa birlikteliğine ve sadakate önem veriyor. Durum böyle olunca da bazen çok güzel bir kadının yanında hangi ölçüye vursanız pek de yakışıklı sayılmayacak bir erkek görmek mümkün olabiliyor.

Hollywood'un klasik güzellik kalıplarına uymasa da güçlü yüz hatlarıyla 'kişilikli bir güzelliğe' sahip olan Cate Blanchett de ilişkisinde fiziksel güzellikten çok entelektüel düzeye, kafaca anlaşmaya önem veren ünlülerden biri. Blanchett eşi Andrew Upton'a görür görmez aşık olmamış. Ancak ilk öpücükle bunu fark etmiş. İşte gösteri dünyasındaki 'güzel ve çirkinler'.
Yayın tarihi: 17.04.2014
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.