GS fanatikliğim ruhuma işlemiş!

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
Takımın hedeflerini yenilerim dediniz? Nedir bu hedefler?
Bir kere dünyanın en başarılı, en iyi futbolcularını kadroya alırdım. Bu anlamda benim yüzde yüz inandığım oyuncular “Türk Futbolcular” dır. Ben hakikaten transferlere inanmıyorum. Tekrar ediyorum. Türk futbolculara yüzde yüz inandığım için kesinlikle destek verirdim. Eğitim eksiklikleri olabilir. Öyle bir durum varsa; açıklarını kapatmaları için destek verir, geliştirmek isterdim.
Futbolcularımızın daha başarılı olabilmesi için değişik dünya yerlerini görmeleri açısından farklı bölgelerde antrenmanlar düşünürdüm. Yani hayallerim çok farklı olurdu. Bunların hepsi hayal olduğu için gerçek dışıdır. Galatasaray’ın şu an başındaki yönetim de ne yapacaklarını gayet iyi bilen arkadaşlardır. Bir takım içinde yabancılar da gerekiyor diye düşünmeleri de gayet normal ve doğrudur. Ayrıca dünya takımlarda da bu tarz uygulamalar mevcuttur.

Galatasaray’ı nerede hayal ediyorsunuz? Real Madrid gibi Mancester United gibi bir takım olması aklınızdan geçiyor mu?
Galatasaray; UEFA kupasını alarak benim en büyük hayallerimden birini gerçekleştirmiş bir takım. Ayrıca her sene biz bunu kutluyoruz. Bir yıl dönümü gibi önemli bir tarihtir. Bu kupa futbolda Türkiye’yi önemli bir noktaya ulaştırmış bir başarıdır. Dolayısıyla bu kupayı hatırlatan simgeleyen bir çalışma yapılması çok yerinde bir düşünce olurdu bence. Aksesuar olabilir, altın gümüş olabilir ama simgesel bir çalışma olmalı. İsteyenlerin dünya çapında milli bir başarıyı hatırlama amaçlı sahip olabilecekleri bir aksesuar olabilir.
Diğer dünya büyükleriyle kıyaslamaya gelince zaten biz oralardayız. Nereye gidiyorsam Türk demeden önce “Galatasaray” diyorlar. Dünyanın her yerinde bilinen bir takım. Türkiye çok büyük şeyler başarıyor. Galatasaray’ da Türkiye’nin en büyük göstergelerinden biridir benim için...
15520
YORUMLAR

pehhh fanatikmiş:)

adsız 09.10.2010 19:01:52
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.