GS fanatikliğim ruhuma işlemiş!

Güncellenme tarihi:
Aile içi bir değerlendirme yapsanız, fanatik sıralaması nasıl olur?
Babam Ünal Bey birinci, ben ikinci, ablam üçüncü sırada gelir.

Babanız Ünal Aysal Galatasaray Futbol Takımının en önemli destekçilerinden ve sempati duyulan bir isim. Aktif olarak görevde midir?
Ünal Bey’in işleri çok yoğun ama o zamanlar hepimiz kendisini destekledik. Babam; okulunu ve takımını çok sevdiği için birçok şey yaptı. Bunlar çok eleştirildi o dönem. Ünal Aysal, Abromoviç gibi Galatasaray’ı almaya çalışıyor diye itham edildi. Ama babam Galatasaray’a olan sevgisi ve iyi niyetiyle bir şeyler yapmak istemişti. Ünal Bey bu tür yapılan spekülasyonlara rağmen Unit Grup olarak ve bireysel olarak Galatasaray’a yardımlarına devam ediyor ve etmeye devam edecek. Bu yardımlarda limiti hiçbir zaman olmadı. Çünkü biz sonuna kadar Galatasaraylıyız.

Siz Galatasaray’a bu kadar ilgi duyuyor ve büyük bir bağlılıkla destekliyorsunuz. Konumunuz nedir? İzleyici taraftar mı, üye mi, aktif rol alıyor musunuz ?
Kongre üyesi ve GİSYAD üyesiyim. En önemlisi fanatik bir taraftarım. Yani maçtan önce gidip otobüsü bekleyen holiganlardan bir tanesi benim… Babam beni şimdi locaya çekti. Düzgün bir hanımefendi olarak maçı izleyebileyim diye ama fanatiklik ruhuma işlemiş. Ne kadar fanatik olduğumu tahmin edin. Ölümüne Galatasaraylıyım…
Yayın tarihi: 07.10.2010
15541
YORUMLAR

pehhh fanatikmiş:)

adsız 09.10.2010 19:01:52
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.