GS fanatikliğim ruhuma işlemiş!

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
Spor sizin için ne ifade ediyor? Meraklı olduğunuz özel bir uğraşınız ya da uğraşlarınız var mı?
Son derece ruhen ve bedenen, hayatta sporu yaşayan “sporcu” bir insanım. Ayrıca kayak öğretmeniyim. Üç yaşımdan beri kayak yapıyorum. Yedi yaşımdan bu yana piyano çalıyorum. Bu da en sevdiğim hobilerden bir tanesi. Kitap okumak ve sinemaya gidip film izliyorum. Seyahat etmek, yeni yerler görmek kültür ve bilgi birikimimi arttırmak meraklı olduğum alanlar. Ama aynı yerleri görüp aynı sokaklarda dolaşmanın benim için hiçbir değeri yok. En çok değer verdiğim hobim ise futbol merakımdır.

Galatasaray dediğimizde neler söylemek istersiniz?
Çok koyu bir Galatasaray taraftarı olduğumu söylerim.

Nasıl başladı bağlılık, sevda ya da sizin deyiminizle “çok koyu” taraftarlık duygusu? Kişi ya da bir olaydan etkilenme oldu mu?
Babamın Galatasaray Lisesi mezunu olması ve kendisinin çok koyu bir Galatasaray taraftarı olması, benim yurt dışında yaşamış olmam, mutlaka etkilendiğim hususlar… Beşiktaşlı ve Fener taraftarlarını üzmek istemem ama yurt dışına adını başarıyla taşımış tek Türk takımı olması gibi hususları bir araya getirdiğinizde tabiî ki çok büyük hayranlık, aşk uyandırdı… Hepsini birleştirdiğimde Galatasaray çıkıyor karşıma. Bütün bunların yanı sıra Avrupa kültürüne sahip dünya takımı denilebilecek tek takım. Klası olan, uzağı gören bir takım… Hatalar oluyor ara sıra ama insanoğlu, hata yapmadan ilerleyemez. Her zaman başarılı olacak tek takım benim için Galatasaray’dır.
15525
YORUMLAR

pehhh fanatikmiş:)

adsız 09.10.2010 19:01:52
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.