Gökhan Tepe: Sevenlerime sürpriz yaptım

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
Yeni çıkan sanatçıların neredeyse hepsi ilk albümleri olmasına rağmen kendi sözlerine yer veriyor. Siz de ilk albümünüzde dört parçanızın söz ve müziğini yapmıştınız. Bunun altında özgüven mi yoksa daha duygusal olmak mı yatıyor?

Ben bu konuda biraz şanslıyım; ilk şarkımı ortaokul sıralarında besteledim. Tann'nın bana vermiş olduğu yetenekle her dönem bir şeyler besteledim. İlk albümümde çıkış şarkılarımı yazdım. Sonraki albümlerimde de çıkış şarkılarım bana ait. Ve albüm için çekilen küplerden ikincisi mutlaka bana aittir. Dolayısıyla bu benim için şans. Herkes dünyaya besteci olarak gelmiyor. Kendilerini geliştirmeye çalışan dostlarım var, bu anlamda onlara destek olmaya çalışıyorum. Müzik eğitimi almak tabi ki çok önem taşıyor. Bu özgüveni de besliyor. Kendi şarkılarımı yapabildiğim için Tanrıya şükürlerimi sunuyorum. Yeni albümde de kendi sözlerim ve bestelerim olacak ama eskisi kadar ille bütün albümü ben yapayım durumu yok. Bu ara biraz paylaşımcılığım üzerimde, paylaştıkça güzelleşiyor gibime geliyor.
24393
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.