Gökhan Tepe: Sevenlerime sürpriz yaptım

Güncellenme tarihi:
Erkekler ağlamaz' diye bir söz vardır. Gökhan Tepe duygusal bir insan olarak aşklarında ağladı mı?

Çok açıkça söyleyeyim, bunu söylemekten de rahatsızlık duymuyorum, öyle bir korkum yok... Ben bütün aşklarımda ağlamışımdır. Açık ve net... Çok mutlu olduğum anda da ağlamışımdır. Ayrılırken de ağlamadan ayrılmamışımdır. Mutlaka ağlamışımdır.

1996'dan bu yana müzikal tarzınızda neler değişti?

Tabi ki değişiklikler oldu. Biraz geniş bir cevabı olacak, çünkü gerçe güzel bir soru. Müzik kariyerime, 1996 yılında pop müzikle başladın ve halen pop müzik ile devam ediyorum. Pop müzik, muhteviyatınd dünyadaki popüler kültürü, sound'u ve yenilikleri takip etmek zorun olan bir dal. Hem bunu takip edip hem de kendi içinizden bir şeyler yansıtabilmek zordur. Ben şanslıyım ki duygusal bir yapım ve duygı bir ses tonum var. özellikle duygusal şarkılarda kendimi çok daha iyi ifade edebildim. Bu noktada popüler kültürü takip etmek zorund değildim. Ama hazır şarkılarımdaki soundlara baktığınızda mutlaka her albümümde popüler kültürün cümlelerini korumaya ve kullanırı; çalışmışımdır. Bunu işimin gereği olduğu için yapıyorum.
Yayın tarihi: 02.12.2010
24655
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.