Galiba sevilmiyorum

Güncellenme tarihi:
“Adem’in Trenleri”ne geleceğim. Filmde Nurgül’le (Yeşilçay) karı kocayı canlandırdınız. Nasıl bir süreç bu?

- Nöbetçi oyuncu gibiyim. Bir cast çalışması yapıyorlar, tutmayınca hadi Cem’i çağıralım diyorlar. O filmin promosyonu da bizim üzerimizden yapıldı. Tüm röportajlara karı koca çıktık. Ama bizim üzerimizden promosyon yapılınca film geride kaldı.

Peki ya reklamlar... Kan damlasını oynadığın o reklam filmi Türk televizyon tarihinde bir ilktir herhalde...

- Serdar ve Sinan’la yaptık o işi. Ben orada regl kanını oynadım. Bu mesela bana çok cazip gelmişti. Çünkü hem itici hem de sevimli bir roldü. Çok eleştirildi. Kimileri “Bu rolü yakıştıramadık Cem Özer’e” dedi. Rol yakıştırmak ne demekse.

Peki Cem, şu andaki talk şovları nasıl buluyorsun?

- Beyaz’ı da Okan’ı ara sıra izliyorum. Keyifli. Seyirci de izlediğine göre devam ediyor. Çok büyüttüler programları. Çok fazla şey oluyor içinde. Yoğunlaşamıyorsun. Artık talk şov olmaktan çıkmış.

Çok mu gözlemcisindir?

- İlk çıkmaya başladığımızda Nurgül bana kızıyordu. Her yere bakıyordum. Algıda seçililik, sadece kadınlara baktığımı zannediyordu. Sonradan anladı ki ben otobüse, otobüsün üzerindeki ilana, garsona, köpeğe, her şeye bakıyorum. Sonra Nejat doğdu, ben yırttım. Ben suya yayılmış malak gibi görünsem de, içerisi çok hiperaktiftir.
Yayın tarihi: 17.12.2010
3/3
4399
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.