Galiba sevilmiyorum

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
Peki şu anda neden yoksun televizyonda?

- Televizyon yöneticileri sanırım beni sevmiyorlar. Benimle ilgili kafalarında negatif şartlandırmalar oluşturmuşlar.

Bunun başlangıcı nereye uzanıyor sence?

- Aleyhimde büyük kampanyalar oluşturuldu. Onun sonucu... Çok konuşan biriydim. Oradan kaynaklanan bir etkiyle televizyon yöneticileri seyircinin beni istemediği kanaatine varmış. Oysa sokakta benimle dolaşsalar öyle olmadığını görecekler.

Nerede yanlış yaptın peki Cem?

- Bilmiyorum ki... Çok yalaka davranmadım. Çok el pençe divan durmadım. Olur olmaz hâl hatır sormadım. ınsanlara hediye almadım. Yaptığım işle var oldum sadece. Asosyal tipli bir adamım. Ben canayakın olmak istemedim. Bir ara küstüm gittim falan. Bir sürü yanlışım var herhalde.

Şu andaki talk show’ları nasıl buluyorsun? Televizyonda olsan farklı neler yaparsın?

- Televizyonla ilgili üç tane projem var. Hani Cem Yılmaz bir DVD çıkardı ya, ona benzer bir şey. Ege Üniversitesi’nde bir sinema kulübünün “Sıcak” filmiyle ilgili söyleşisini kameraya almıştık. Benim sohbetlerim de stand up gibi oluyor zaten. Onu televizyon formatı haline getirmeye çabalıyorum. Pazartesi, salı, çarşamba, perşembe günleri seyircisiz, sadece konuklarla bir saatlik program, cuma ise daha büyük bütçeli bir şov programı düşünüyorum. Çünkü insanlar sohbeti özlediler. Her şey şov oldu artık. Oradan bir şey çıkıyor, buradan bir şey çıkıyor, ya artık biraz da sohbet et adamla!
3/2
4379
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.