Fahriye Evcen içini döktü

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
Özcan’la 2,5 senelik beraberliğimiz vardı

Özcan Deniz ile olan inişli çıkışlı ilişkilerini hepimiz biliyoruz. Onlarınki gözlerden uzak, uzun zamandır sürüyor, kesintiye uğruyor ve aslında bir türlü de bitemiyor. Biz konuştuğumuz zaman ayrıydılar ama kapıyı açık bıraktığını, her an her şeyin değişebileceğini söylüyordu Fahriye Evcen: “2,5 senelik bir beraberliğimiz vardı. Bugün var, yarın yok gibi gelip geçici bir ilişki değildi. O yüzden bundan sonra ne olacağını öngörmem zor.”

Kolay aşık olur mu Fahriye, yoksa temkinli tarafı duygularını da dizginliyor mu: “Bir şey olmalı beni vuracak. Bu bir el hareketi, yürüyüşü bile olabilir. Kolay aşık olmam ben. Bir şey düğmeme basmalı. Bin tane falsosu olsa bile bir bakışıyla beni mest ediyordur mesela. Bence aşk bu. Hataları, kusurlu kişilikleri ve ilişkileri daha çok severim. Zorlanmak hoşuma gider. Tabii ki bir de erkek güzel olsun, bakınca içim açılsın.”
11354
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.