Eşcinsel Olduğu İddia Edilen Türk Ünlüler

Güncellenme tarihi: 14.04.2017
Fotoğrafların basına sızmasının ardından bir basın ordusunu karşısında bulan Tarkan: “Ne fotomontaj söz konusu ne de fotoğraf hilesi onlar. Evet, benim fotoğraflardaki. Ben yaşadığım hiçbir şeyden pişmanlık duymadım, utanç duymadım; dolayısıyla da inkar etmiyorum.” diyerek eleştirilere net bir yanıt vermekten kaçındı. Bu sözlerle bir kesim tarafından oldukça takdir edilse de diğer bir kesim tarafından oldukça büyük eleştirilerin de hedefi haline geldi. Megastarın bu demeci eşcinsel olduğu dedikodularına yönelik net bir yanıt olmasa da müziğinin gücü dedikodulara baskın geldi ve bu soru bir süreliğine unutuldu. 2005 yılında Tarkan’ın eski menajeri Alpay Aydın’ın yazdığı “Megamasal” adlı kitaptaki “Tarık” karakterinin şarkıcıya bir atıf olduğu düşüncesiyle dedikodular yeniden alevlendi. Kitaptaki Tarık karakteri Tarkan ile oldukça benzer geçmişe sahip ve kitap Tarık’ın düğün salonundan başlayıp starlığa giden hayat hikayesiyle birlikte eşcinsel ilişkilerini de anlatıyor.

Cezayirli eski sevgilisi Asia tarafından “sapına kadar erkek” olarak nitelenen Tarkan, fotoğraflardakinin kendisi olduğunu ve pişmanlık duymadığını belirterek bir anlamda durumu kabul etmiş gibi gözüküyorsa da kadınlarla yaşadığı ilişki biseksüel olabileceğini de akıllara getiriyor.
123990
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.